Kontakt

NOMET Sp. z o.o.
ul. Kanałowa 40/42
87-100 Toruń
www.nomet.pl

 

Organ Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000022168
Kapitał Zakładowy 2.000.000 zł
NIP: 879-21-36-592
NIP VAT UE: PL 8792136592
Regon 871196595
Rekrutacja: Lidia Machelska tel. 56 619 81 00 lidia.machelska@nomet.pl;;

Dla prasy: Katarzyna Krzesiwczyk tel. 56 619 81 35 kasia@nomet.pl

Centrala

tel.: (56) 619 81 00
fax: (56) 619 81 17


Sekretariat

tel.: (56) 619 81 01
fax: (56) 619 81 06
sekretariat@nomet.pl

Dział Sprzedaży Akcesoriów
Meblowych oraz Wyrobów z Drutu

tel.: (56) 619 81 11
tel.: (56) 619 81 12
tel.: (56) 619 81 79
fax: (56) 619 81 17
sprzedaz@nomet.pl

 

 

Dział Sprzedaży Klamek

 

tel.: (56) 619 81 16
tel.: (56) 619 82 08
tel.: (56) 619 82 16
tel.: (56) 619 82 23

fax: (56) 619 81 38 
klamki@nomet.pl

 

 

  

Rynki rosyjskojęzyczne

Janusz Januszewski
tel.: 56 619 82 01
janusz.januszewski@nomet.pl

Olga Olijarnyk
tel.: 56 619 81 15 
olga.olijarnyk@nomet.pl


Rynki niemieckojęzyczne

Tomasz Mojski
tel.: (56) 619 81 53
tomasz.mojski@nomet.pl


Joanna Gier
tel.: (56) 619 81 53
joanna.gier@nomet.pl

fax: (56) 619 81 18
export@nomet.pl

Facebook